Du finner oss her
Østre Skostredet 5-7

Almanakk

Følg oss på Facebook

Vertskap

Administrasjonen har kontortid kl. 10-16 på hverdager.

BOKSALONGEN/BILLETTSALG
Tlf:  55 23 15 20 deretter 1

mandag 12.00-18.00
tir - tors 12.00-19.00
fredag 12.00-18.00
lørdag 11.00-17.00
søndag - stengt

ADMINISTRASJON 
mellom kl. 10-16
Tlf:  55 23 15 20

Daglig leder
Kristin Helle-Valle
kristin@litthusbergen.no
tlf: 55 23 15 20 deretter 3

Programansvarlig
Heidi Bøhagen (permisjon)
heidi@litthusbergen.no

Programansvarlig
Ingvild Bræin
ingvild@litthusbergen.no

Kommunikasjonsansvarlig
Anna Ofstad
anna@litthusbergen.no

Utleieansvarlig /
Arrangementskoordinator
Stig Slettvold
 
booking@litthusbergen.no
tlf: 55 23 15 20 deretter 4

Driftsansvarlig
Thomas Hocking
thomas@litthusbergen.no
tlf: 55 23 15 20 deretter 3

  

Skrivestua
Trenger du en skriveplass? Vi tilbyr et sted å skrive og et kollegium for 200,- i uka. Interessert? Ta kontakt med oss på hei@ litthusbergen.no, eller kom innom oss i kontortiden.

Annonse
Programbrosjyren vår gis ut én gang i kvartalet med et opplag på 4500. Kontakt oss på annonse@litthusbergen.no, ved ønske om annonsering.

Colonialen i Litteraturhuset
booking@colonialen.no
tlf: 55 90 16 00
colonialen.no 

 

STYRET FOR LITTERATURHUSET I BERGEN
Lubna Jaffery, styreleder
Gunnstein Akselberg
Sissel Kristensen
Thorstein Selvik
Ragna Aarli