Vertskap

Administrasjonen har kontortid kl. 10–16 på hverdager.

ADMINISTRASJON 
Tlf:  55 23 15 20
hei@litthusbergen.no

BOKSALONGEN/BILLETTSALG
Tlf:  55 23 15 20 deretter 1
boksalongen@litthusbergen.no

Åpningstider
mandag–fredag 12.00–19.00
lørdag 10.00–17.00

COLONIALEN
Tlf:  55 90 16 00
booking@colonialen.no
colonialen.no

Åpningstider
man - tor 09.00–23.00
fredag 09.00–24.00
lørdag 10.00–24.00

Daglig leder
Kristin Helle-Valle
kristin@litthusbergen.no
tlf: 55 23 15 20 deretter 3

Programansvarlig
Heidi Bøhagen (permisjon) 
heidi@litthusbergen.no
tlf: 55 23 15 20 deretter 3

Programansvarlig
Sandra Lillebø (vikariat)
sandra@litthusbergen.no
tlf: 55 23 15 20 deretter 3

Programmedarbeider
Ane W. Wathne
ane@litthusbergen.no
tlf: 55 23 15 20 deretter 3

Kommunikasjonsansvarlig
Anna Ofstad
anna@litthusbergen.no
tlf: 55 23 15 20 deretter 3

Utleieansvarlig /
arrangementskoordinator
Stig Slettvold
 
booking@litthusbergen.no
tlf: 55 23 15 20 deretter 4

Driftsansvarlig
Thomas Hocking
thomas@litthusbergen.no
tlf: 55 23 15 20 deretter 3

  

Skrivestua
Trenger du en skriveplass? Vi tilbyr et sted å skrive og et kollegium. Interessert? Ta kontakt med oss på hei@litthusbergen.no, eller kom innom oss i kontortiden. Tilbudet er gratis.

Annonse
Programbrosjyren vår gis ut én gang i kvartalet med et opplag på 3000. Kontakt oss på hei@litthusbergen.no, ved ønske om annonsering.

STYRET FOR LITTERATURHUSET I BERGEN

Arne Selvik, styreleder

Gunnstein Akselberg

Sissel Kristensen

Thorstein Selvik

Ragna Aarli